KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12601064
*
nr 1260 1064
Nicolas Kuligowski
(f. 1967), Frankrike
Oljemålning, Skor, signerad a tergo 2007. Olja på duk, 162x98 cm
Nicolas Kuligowski, fransk bildkonstnär född 1967.
Följerätt
Utrop:
7.000 kr
Såld:
6.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 juni 2019
kl 19:59:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/6 19:50:25
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Nicolas Kuligowski
Nicolas Kuligowski, fransk bildkonstnär född 1967.
Läs mer om Nicolas Kuligowski
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt nicolas kuligowski olja olja på duk oljemålning oljemålningar skor
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:43
-
9062 Oljemålning
Anshelm Dahl (1897-1964), Sverige. Signerad. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:11
-
9053 Oljemålning
Arne Svensson. Signerad, flygplan. Olja på pannå, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:08
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:54
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:53
-
9335 Oljemålning
Birgitta Järnström, monogramsignerad, abstrakt. Ol..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:48
*
Nicolas Kuligowski
Nicolas Kuligowski, fransk bildkonstnär född 1967.
Läs mer om Nicolas Kuligowski
nr 1260 1064
Nicolas Kuligowski
(f. 1967), Frankrike
Oljemålning, Skor, signerad a tergo 2007. Olja på duk, 162x98 cm
Nicolas Kuligowski, fransk bildkonstnär född 1967.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 7.000 kr |
| Såld: | 6.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 juni 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/6 19:50:25 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Nicolas Kuligowski
Nicolas Kuligowski, fransk bildkonstnär född 1967.Läs mer om Nicolas Kuligowski
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt nicolas kuligowski olja olja på duk oljemålning oljemålningar skor
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:43 -
9062 Oljemålning
Anshelm Dahl (1897-1964), Sverige. Signerad. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:11 -
9053 Oljemålning
Arne Svensson. Signerad, flygplan. Olja på pannå, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:08
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:54 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:53 -
9335 Oljemålning
Birgitta Järnström, monogramsignerad, abstrakt. Ol..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:48



